Dreveným i drevoplastovým terasám sa venujem niekoľko rokov i v oblasti Humenné. Zákazníci v Humennom a okolí chcú po mne často unikátne a netradičné riešenia terás , ktoré viem dodať rýchlo, kvalitne a za dobrú cenu. Tak aby boli terasy skutočne trvácne a reprezentatívne. Ak ste z Humenného alebo okolia, rád Vám zrealizujem terasu bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre ekonomickú alebo luxusnú alternatívu dreva, drevoplastu či keramiky.

Ovládam dobre prácu nielen s drevom, ale i drevoplastami, keramikou, kovmi a tradičnými stavenými materiálmi ako betón, tehla či pórobetón.

Viac informácií o tom ako a v akom rozsahu robím terasy nájdete tu.

Ak Vás zaujíma realizácia terasy v Humennom alebo okolí a potrebujete poradiť, dajte mi vedieť. Som z Kladzan a tak viem realizovať terasy v oblasti Humenného mimoriadne flexibilne a najmä s nízkou cenou nákladov na prepravu.

Pri bežných terasách používam najmä drevoplasty, exteriérové dlažby, sibírsky smrekovec, červený smrek a borovicu. U reprezentatívnych terás pracujem najčastejšie s domácim  agátom a termoborovicou.

Moje vybrané realizačné referencie si môžete pozrieť v sekcii  Zrealizované projekty.

Ak chcete vypracovať kalkuláciu dodávky a montáže terasy, ste rozhodnutí pre konkrétnu drevinu a viete mi poskytnúť k naceneniu potrebné údaje, zavolate mi.

Terasy Humenné, ilustračný obrázok